Broneeri külastus

AVASTUSÕPE


II kooliaste

4.–6. klassi õpilased uurivad peale elektrinähtuste lähemalt ka kliimamuutusi ja Maa sisemust ning teevad tutvust köögifüüsikaga.

Loodusõpetus
Geograafia
Inimeseõpetus

Energia avastuskeskus pakub 4.–6. klassi õpilastele mitut eri õpituba ja teadusteatri etendust. Soovitame kindlasti keskuse külastusaja sisse plaanida ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid. Palume klassikülastused kindlasti broneerida ning vajadusel saab demonstratsioone teha ka täpselt siis, kui grupile sobib.

Klassiga avastuskeskusse tulnud õpilasele on keskusepilet 7 € ning sellele lisandub valitud õpitoa või etenduse pilet. Demonstratsioonidel osalemine on keskuse piletihinna sees.

Selleks, et avastuskeskuse külastus toetaks võimalikult palju koolitunnis käsitletavaid teemasid, saab siit alla laadida töölehti ja ideid tegevuste plaanimiseks.

Grupikülastuse aja broneerimiseks klõpsake “Broneeri külastus!” nupule. Kui täidetud päringuankeet on meieni jõudnud, võtavad avastuskeskuse administraatorid teiega juba otse ühendust, et täpsustada külastuse detaile ja kinnitada broneering. Küsimuste tekkimisel soovitame saata kirja aadressile info@energiakeskus.ee või helistada telefoninumbril 5331 7307 (E–R 10–17). Oleme igati valmis andma nõu rühmakülastuse korraldamisel.