Broneeri külastus

AVASTUSÕPE


Gümnaasium

10.–12. klassi õpilastele soovitame osaleda demonstratsioonidel, käia planetaariumietendusel ja kasutada keskuse eksponaate uurimuslikuks õppeks.

Keemia
Geograafia
Bioloogia
Füüsika

Energia avastuskeskus soovitab gümnaasiumiõpilastel kindlasti osa saada välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonidest, käia planetaariumietendusel ning tutvuda püsinäitustega “Elektri lugu” ja “Heli ja valgus”, mis käsitlevad klassikalisi füüsikateemasid. Iseseisvat avastamist saab paremini struktureerida töölehtedega, mille ideid leiab siit.

Püsinäitust täiendab hästi keskuse juhendatud ringkäik “Sada aastat elektrijaama”, mille käigus jutustame rohkem kui saja aasta eest rajatud jaama ja elektri tootmise lugu. Selle juurde tutvustame ka avastuskeskuse tänapäeva ja olulisi eksponaate. Ringkäik kestab pool tundi.

Palume klassikülastused kindlasti broneerida ning vajadusel saab demonstratsioone teha ka täpselt siis, kui grupile sobib. Klassiga avastuskeskusse tulnud õpilasele on keskusepilet 9 € ning sellele lisandub valitud õpitoa või etenduse pilet. Demonstratsioonidel osalemine on keskuse piletihinna sees.

Grupikülastuse aja broneerimiseks klõpsake “Broneeri külastus!” nupule. Kui täidetud päringuankeet on meieni jõudnud, võtavad avastuskeskuse administraatorid teiega juba otse ühendust, et täpsustada külastuse detaile ja kinnitada broneering.

Küsimuste tekkimisel soovitame saata kirja aadressile info@energiakeskus.ee või helistada telefoninumbril 5331 7307 (E–R 10–17). Oleme igati valmis andma nõu rühmakülastuse korraldamisel.