11. 11. 2019


13. novembril “Diskreetse füüsika õhtukursusel” räägime optikast

Kas oled vahel mõelnud, et oleks huvitav füüsikat otsast peale õppida? Aga ehk muhedamad ja vabamas õhkkonnas?

„Diskreetne füüsika õhtukursus” on Energia avastuskeskuse sündmuste sari täiskasvanutele, kes tunnevad huvi füüsika vastu, kuid kel pole tingimata väga palju füüsikast meeles. Kursusel käime läbi füüsika põhiteemad, aga räägime neist praktiliselt, eluliste näidetega. Katseid teeme ka. Esinejateks-juhendajateks on nii silmapaistvad pedagoogid kui ka tegevteadlased. Ühe kohtumise kestus on poolteist tundi. Sissepääs keskusse 5-eurose sooduspiletiga.

Kursuse lähema info ja piletiinfo leiab siit.

Järgmine õhtukursuse kohtumine toimub kolmapäeval, 13. novembril kell 18 – OSTA PILET SIIT!

Õhtukursuse kohtumise teema on optika. Juhendaja on Tallinna Vaba Waldorfkooli ja Laagri Kooli füüsika ja keemia õpetaja Anton Leppik.

Anton kirjeldab ennast nii: “Olen viieaastase kogemusega füüsika ja keemia õpetaja, kellel siia maani silmad säravad kõigest, mis neid imelisi aineid puudutab. Füüsikast ei lobise ma niisama, vaid mõnuga jutustan efektse katse kõrvale. Seekord on juttu valgusest, selle lainepikkusest, värvide tekkimisest, valguse interferentsist ja palju muust. Astuge läbi, tutvume valgusega koos! Katseid meie kohtumisel ikka jagub!””

Õhtukursuse toimumist toetab Eesti Teadusagentuur. Õhtukursus toimetab ka Facebookis.

Anton Leppik