08. 01. 2021


ONLINE! Diskreetne õhtukursus 13. jaanuaril: LINNALOODUS

Mis on linnaloodus ja miks on see oluline? Keskkonnaministeeriumi nõunik ja Tallinna Ülikooli Ökoloogiakeskuse teadur Liisa Puusepp avab selle teema tagamaid 13. jaanuaril kell 18. Ajastule kohaselt toimub loeng igaühele sobivas internetiühendusega paigas. VAATA LOENGUT SIIT.

Liisa Puusepp leiab siiras usus, et haridusse panustamine on üks oluline võti maailma paremaks muutmisel. See on üks põhjus, miks ta pea kümme aastat pärast doktorikraadi kaitsmist (ökoloogias) on taaskord tudeng õppides õpetajaks. Teadusesse panustab Liisa Tallinna ülikooli ökoloogia keskuses teadurina ning Keskkonnaministeeriumis keskkonnateadlikkuse nõunikuna. Liisa on võtnud vastu väljakutse Eesti elanikke keskkonnahoidliku käitumise poole nügida🤜♻️ Ja muu hulgas toimetab ta koostöös mesinikega Tallinna ülikooli katusel kolme mesitaruga🐝🐝🐝, kasvatab Lasnamäe rõdul kartulit ja püüab rattaga sõita nii palju kui võimalik.

Diskreetne loodusteaduste õhtukursus” on Energia avastuskeskuse sündmuste sari täiskasvanutele, kes tunnevad huvi loodusteaduste vastu. Loengud toimuvad iga kuu teisel kolmapäeval. Kursusel tutvume erinevate põnevate ja aktuaalsete teemadega nagu linnaloodus, ringmajandus, kliimamuutused, plastid, toit ja toidutootmine, geoinseneeria, liikide väljasuremine, rohepesu ning populatsioonidünaamika. Loengud on praktiliste näidetega ning võib juhtuda, et teeme ka katseid. Esinejad on silmapaistvad teadlased ja oma ala asjatundjad.  Kursusega võib liituda igal ajal.

Kursuse teiste teemade ja esinejatega saab tutvuda õhtukursuse lehelt.

Liisa Puusepp. Diskreetne loodusteaduste õhtukursus. linnaloodus. bioloogiline mitmekesisus. mesilased