fbpx

01. 09. 2023


Tule Positronile!

22.-23.09 toimub aasta suurim elektri ning energeetika valdkonna üritus Positron 2023. Üritusele oodatakse noori, kes on huvitatud elektri ja energeetika valdkonnast ning soovivad jätta endast jälje nii minevikku kui ka tulevikku.

”Rohelisem” ja ”turvalisem” on need kaks märksõna, mis tuleviku peale mõeldes mõtteid läbivad. Selleks, et sinna jõuda, on meil vaja kindlat sihti, plaani ja eelkõige südikust täis noori pealehakkajaid. Positron 2023 üritus toob selleks puhuks kokku valdkonna suurimad ettevõtted koos töötubadega, et anda võimalus saada praktiline kogemus, millega keegi turul hetkel tegeleb ning mis võimalusi pakutakse. Lisaks töötubadele saab külastaja kuulata suurel laval debatte ja põnevaid Ted Talk vormingus kõnesid, et tuua esile valdkonna uusimaid innovatsioone ja väljavaateid tulevikku.

Puudu ei jää ka meelelahutusest, sest koostöös KVARKi ja Eesti Energiakeskusega leiavad aset teadusshowd. Selle kõige kõrval saab külastaja näha põnevaid eksponaate, võtta osa erinevatest võistlustest ning töötubadest. Päeva lõpetuseks astuvad lavale Liis Lemsalu ja Villemdrillem, et sisukale programmile üks meeldejääv punkt panna.

Sissepääs on kõigile TASUTA. Ürituse kodulehe leiad siit ja pääsmed siit.

 

Positroni sotsiaalmeedia kanalid:

Instagram | Facebook