fbpx

07. 12. 2021


2.03 linnalaager “Mängime astronaute”

Milline on astronaudi elu avakosmoses? Energia avastuskeskuses toimuv linnalaager viib noored 8-12 aastased kosmosehuvilised üheks päevaks põnevale ringreisile kosmosesse! Uuritakse, mida astronaudid söövad, kuidas meisterdada lendavat lennumasinat ning milliseid supervõimeid on astronaudiks saamiseks vaja!

1 päev täis aktiivset avastamisrõõmu ja üllatusi!

  • Kosmose avastamine planetaariumis
  • Astronaudi elu kosmosejaamas
  • Võimas kosmoseteleskoop
  • Soe lõunasöök osalejatele

2. märtsil 2022 toimuva 1-päevase linnalaagri osalustasu on 35 EUR. Laager toimub nii eesti kui ka vene keeles.Osta pilet

Laagrisse registreerimine on avatud kuni 28.02 2022 kell 17. Laager toimub, kui osalejaid on vähemalt 15.

PRAKTILIST INFOT:

Laagripäev 2. märtsil algab kell 10 ja lõppeb kell 16 Energia avastuskeskuses. Palume laagripäeval kindlasti Fientast ostetud pileti (QR-kood) kaasa võtta.

Palume silmas pidada, et lapse haigestumise või muu ootamatuse puhul, mis takistab linnalaagris osalemist, saame piletiraha tagastada juhul, kui lapsevanem teatab sellest esimesel võimalusel, aga vähemalt 1 tööpäeva enne linnalaagri toimumist.

Energia avastuskeskus on P-N avatud kella 10-16-ni ja R-L kella 10-18-ni.

Energia avastuskeskus asub vanalinna ja Kalamaja piiril, aadressil Põhja puiestee 29.

Kui toote lapse avastuskeskusse autoga, siis palume pidada silmas, et keskuse peaukse ees on lubatud peatuda sõitjate väljumiseks, kuid mitte kauemaks. Tasulisi parkimiskohti leidub Linnahalli ümbruses.

Rohkem infot e-posti teel info@energiakeskus.ee või keskuse administraatorilt numbril 5331 7307.