06. 11. 2020


Koroonaviiruse vältimise soovitused Energia avastuskeskuses sünnipäeva tähistades

Lastele on sünnipäevad väga olulised tähtpäevad ning kindlasti on vanemad nõutud, kuidas tänases keerulises olukorras lapsele ja külalistele see tähtis päev turvaliselt korraldada. Kui te olete otsustanud sünnipäeva pidada Energia avastuskeskuses, siis toome välja olulised punktid meie senisest kogemusest ja lastevanemate tagasisidest.

  • Kõige suuremaks ohuks on sünnipäevalised üksteisele ise. Seega soovitame kutsuda lapsi, kellega niikuinii kokkupuude on (pere, lähedased sõbrad, lasteaia- või koolikaaslased). Suuremat nakkusohtu kujutavad pigem täiskasvanud, seega soovitame piirduda pereliikmetega. Teised lapsevanemad saavad tuua sünnipäevapeol osalejad keskusesse ning neile järele tulla peo lõpus.
  • Keskuses viibimise oleme teinud võimalikult ohutuks:
    • meil on suured ja avarad ruumid, kus on uus ja tõhus ventilatsioonisüsteem ning eksponaatide pindasid puhastatakse mitu korda päevas;
    • samal ajal teist sünnipäevagruppi majas ei ole ning teiste külastajatega on kokkupuude suure tõenäosusega lühiajaline, sh meie keskuse töötajatega.
  • Loomulikult palume haigusnähtude korral keskust mitte külastada.

Energia avastuskeskus pakub sünnipäevapeole mitmesuguseid põnevaid lisategevusi. Täpsemalt saab teenustega tutvuda siin ning täiendavate küsimuste korral pöörduda info@energiakeskus.ee.