“Appi, toidukeemia!” kohtumisel on Kadri Saluri

KADRI SALURI on keemiaõpetaja Merivälja Koolis, doktorant Tallinna Ülikoolis ning Viimsi Teaduskooli direktor. Kadri tegeleb jõudumööda oma doktoritööga, mille sisu on vetikatest pärit tardained, mida kasutatakse marmelaadis, jäätises, majoneesis ja mujal. Lisaks õpetajatöö rikkalikule kogemusele on ta õppejõuna läbi viinud mitmeid kursuseid Tallinna Ülikoolis ja Eesti Kunstiakadeemias. EKAs andis Kadri üliõpilastele kursust, kus katsetati läbi kogemuse, milliste omadustega biolagunevaid materjale vetikast luua saaks. Aastatepikkune valdkonnas spetsialiseerumine on viinud teda erinevatele mandritele konverentsidele ja praktikale. Kadri peres kasvab kolm last.

Kuula järele:

TAGASI

Kadri saluri foto

TAGASI
KARJÄÄRIÕHTUD

Karjääriõhtute sari tutvustab noortele karjäärivalikuid ja tööelu täppisteaduste valdkonnas kaheksal kohtumisel erinevate alade professionaalidega.

Sarja eesmärk on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Õhtute teemad lähtuvad gümnaasiumi õppekavast.

Esinejad on silmapaistvad professionaalid (ettevõtjad, õpetajad, insenerid ja tegevteadlased) erinevatest täppisteaduste valdkondadest.

Esinejad jagavad noortega oma lugu – mida ja miks nad õppisid ning kuidas nad tegid hiljem tööalaseid valikuid, jõudes praeguse töö ja tegevuste juurde. Kohtumise teises pooles astume koos esinejaga tema eriala igapäevaellu, mida ta tutvustab arendavate ja praktiliste näidetega. Kohtumised aitavad luua tehnika- ja loodusteaduste alaseid seoseid argipäeva ja tööeluga ning arendavad arutlusoskust neis teemades.

Tallinna_Haridusamet_logo_RGB1024_1