fbpx

02. 04. 2024


Karjääriõhtu Jasper Ristkokiga

Kolmapäeval, 10. aprillil kell 18-19 toimuva Karjääriõhtu esinejaks on Jasper Ristkok ning teemaks “Teistsugune füüsika”.

Jasper Ristkok on Tartu Ülikoolis füüsika doktorant ning teeb tippteadust tuumasünteesireaktorite ohutuse arendamiseks. Bakalaureuse ajal töötas ta KVARKis insenerina ning sealne töö kulmineerus Guinnessi rekorditesse läinud maailma suurima Rubensi toru ehitamisega, mida kasutati Saku Suurhallis KVARK Show’s. Magistri- ja doktoriõpingute ajal lõi Ristkok käed külge Praktikalis füüsikatundi uute katsete ja katsevahendite disainimises.

Jasper on teinud vabatahtliku tööd nii teaduse populariseerimises kui Ukrainale sõjalise abi pakkumises. Läbi aastate on olnud Jasperil üks läbiv suund: seiklused ja eneseareng, mistõttu on ta võtnud vastu suuri väljakutseid. Seeläbi on ta hulgaliselt oskusi, tutvusi ja elukogemust saanud, kohtudes näiteks USA ja Kanada senaatoritega või olles seljakotirändur Kagu-Aasias.

Oodata on põnevat demonstratsiooni!

Karjääriõhtute eesmärk on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Õhtute teemad lähtuvad gümnaasiumi õppekavast.

OSTA PILET

Juba toimunud Karjääriõhtute podcaste saad kuulata siit.