11. 02. 2019


Veebruari vaheajal on 7–12-aastased lapsed oodatud särtsu täis avastuspäevadele

26. ja 28. veebruaril toimuvad Energia avastuskeskuses särtsu täis avastuspäevad, kuhu ootame kõiki uudishimulikke 7–12-aastaseid lapsi.

Seekord on teemaks elekter: õpime ja tuletame meelde, kuidas panna kokku vooluringi, vaatame särtsu ja särinat täis teadusteatrit ning ehitame koos terve elektrilinna! Kindlasti tuletame meelde ka elektriohutuse põhimõtted.

Tegevused kestavad kella 11.00–15.30-ni, avastuspäevalised saavad ka sooja lõunasööki. Soovi korral võivad lapsed jääda vaatama ka kell 16 toimuvaid välgu ja staatilise elektri demonstratsioone ja jääda ka kauemaks ekspositsiooni avastama.

Kummalgi päeval on ühesugune programm, mistõttu palume registreerumisel valida ühe endale sobiva kuupäeva. 26. ja 28. veebruaril on peamine suhtluskeel eesti keel. 25. ja 27. veebruaril avastuspäevade peamiseks suhtluskeeleks vene keel. Avastuspäeva osalustasu on 20 eurot.

Koha broneerimiseks palume täita siin registreerimislehe (täidetud ankeedi koopia saadetakse ka teie e-posti) ja tasuda avastuspäeva osalustasu pangaülekandega. Enne avastuspäeva toimumist saadame teile ka makse laekumise kinnituse.

Lisainfot avastuspäevade korralduse kohta saab e-posti teel aadressilt info@energiakeskus.ee või keskuse administraatorilt numbril 5331 7307.

Kohtumiseni avastuspäevadel!