19. 04. 2018


24. aprillil toimub kosmiline avastuspäev 7–12-aastastele

Kevadvaheaja teisipäeval, 24. aprillil toimub Energia avastuskeskuses kosmiline avastuspäev, kuhu ootame kõiki uudishimulikke 7-12-aastaseid lapsi.

Seekordsel avastuspäeval keskendume kosmosele ja kevadisele tähistaevale, kus, muide, on mõndagi näha, ehkki pimedad ööd on peagi mõneks ajaks otsas. Avastuskeskuse planetarist Rauno Pilvik tutvustab lastele Päikesesüsteemi ja planetaariumis ka parasjagu nähtavaid tähtkujusid. Avastuspäeval saab mängida, joonistada-värvida-kleepida, planetaariumis tähti uudistada, loomulikult osa ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonidest ning keskuses eksponaatidega katsetada.

Avastuspäev algab kell 11 ja programm kestab kella 15-ni. Aja sees on ka 45-minutine lõunapaus – pakume lastele sooja suppi, pirukaid ja morssi.

Avastuspäeva osalustasu on 20 eurot. Osalemiseks palume täita registreerimislehe. Osalejate registreerimine toimub esmaspäeva, 23. aprilli kella 12-ni.

Küsimustele avastuspäeva korralduse kohta vastab meeleldi Energia avastuskeskuse administraator: 5331 7307 või info@energiakeskus.ee.

Kohtumiseni avastuspäeval!