10. 02. 2021


JÄÄB ÄRA! 2-päevased linnalaagrid „Liiguta lihaseid ja ajumusklit“

Vastavalt valitsuse otsusele jäävad koolivaheajale planeeritud linnalaagrid ära. Keskus on siiski iga päev avatud 10-18.

Talvisel koolivaheajal toimuvad 8-12-aastastele noortele suunatud kaks linnalaagrit. 2-päevases laagris saab seigelda vanalinnas ja lihvida uisutamisoskusi ning Energia avastuskeskuses teha teaduskatseid, rännata kosmoses ja saada osa elektriteatrist. Linnalaagrit viivad läbi Energia avastuskeskuse kogenud külastusjuhid ning koostööpartneritena ägedad sporditreenerid. Laagrisse on oodatud nii eesti kui vene emakeelega noored.

2-PÄEVASTE LINNALAAGRITE KUUPÄEVAD:

  • 22.-23.02.2021 (eesti keeles)
  • 25.-26.02.2021 (eesti ja vene keeles)

OSALUSTASU: 62 €/in. Hind sisaldab sooja lõunasööki, tegevusi Energia avastuskeskuses ja õues, uiskude laenutust ning uisuplatsi piletit. Piletite arv on piiratud, sest grupis on vaid 10 last. Keskuses kohapeal pileteid ei müüda.

LAAGRIPÄEVADE ORIENTEERUV PÄEVAKAVA:

I PÄEV II PÄEV
10.00 Tegevused Energia avastuskeskuses: tutvumismängud, planetaariumimultikas „Polaris“ koos mänguga, Palliralli töötuba. 10.00 Uisutamine ja lumemöll
12.30 Lõuna 12.30 Lõuna
13.30 Orienteerumine vanalinnas 13.30 Tegevused Energia avastuskeskuses: Elektri teadusteater, nähtamatute vooluringide õpituba ja teaduskatsete tegemine
16.00 Laagripäeva lõpp või vaba aeg keskuses kuni kella 18ni. 16.00 Laagripäeva lõpp või vaba aeg keskuses kuni kella 18ni.

Mõlemal päeval algab laager kell 10 ja lõpeb kell 16 Energia avastuskeskuses (Põhja pst 29).

 

VEEL PRAKTILIST INFOT:

Laagrist on oodatud osa võtma 8–12-aastased lapsed ilma täiskasvanud saatjata. Laagrisse registreerumise tagab pileti ostmine. Kohapeal registreerumist ei toimu. Soovi korral võivad linnalaagris osalejad jääda keskusse iseseisvalt mängima ja avastama, kuni keskuse sulgemiseni kell 18.

RIIETUS:

Riietuda palume ilmale vastavalt ning arvestada, et pool päevast toimub aktiivne õuetegevus. Vahetusriideid saab hoida Energia avastuskeskuse lukustatavates kappides. Soovituslik on kaasa võtta vahetusjalanõud tubasteks tegevusteks.

LIGIPÄÄS:

Palume silmas pidada, et Energia avastuskeskuse peaukse ees parkimine ei ole lubatud. Kesklinna tsoonis tasulised parkimisalad asuvad Linnahalli ümbruses. Väheste kohtadega tasuta parkla asub keskusest 400 meetri kaugusel Kalaranna tänaval. Parkida on võimalik ka Põhja puiestee või Kalasadama tänava äärde.

Väga hea ligipääs on ka ühistranspordiga, trammid 1 ja 2 ning bussid 3 ja 73 (peatus Linnahall).

OSALEMISE TÜHISTAMINE:

Palume silmas pidada, et lapse haigestumise või muu ootamatuse puhul, mis takistab laagris osalemist, saame piletiraha tagastada juhul, kui lapsevanem teatab sellest esimesel võimalusel, aga vähemalt 1 tööpäeva enne laagri toimumist.

NB! Kui üldiste piirangute tõttu keelatakse laagri toimumine, tagastame osalustasu täies mahus.

LISAINFO:

Rohkem infot e-posti teel kerttu.voor@energiakeskus.ee või 564 2446.