12. 10. 2022


Karjääriõhtu “Elekter ja tehnika”

Kaido Kreek on kutseline puidutehnoloog, elektrik ja turundusspetsialist, kes on õppinud kahes Eesti parimas kutsekoolis: Tartu Rakenduslikust Kolledžist ja Tallinna Polütehnikumist. Hetkel töötab ta projektijuhina arhitektuuri- ja projekteerimisbüroos Sirkel ja Mall, ning täiendab end jõudumööda arhitektuuri erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Kaido on abielus ja ta peres kasvab kolm tütart.

Kuula järele:

kaido kreek foto

KARJÄÄRIÕHTUD

Karjääriõhtute sari tutvustab noortele karjäärivalikuid ja tööelu täppisteaduste valdkonnas kaheksal kohtumisel erinevate alade professionaalidega.

Sarja eesmärk on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Õhtute teemad lähtuvad gümnaasiumi õppekavast.

Esinejad on silmapaistvad professionaalid (ettevõtjad, õpetajad, insenerid ja tegevteadlased) erinevatest täppisteaduste valdkondadest.

Esinejad jagavad noortega oma lugu – mida ja miks nad õppisid ning kuidas nad tegid hiljem tööalaseid valikuid, jõudes praeguse töö ja tegevuste juurde. Kohtumise teises pooles astume koos esinejaga tema eriala igapäevaellu, mida ta tutvustab arendavate ja praktiliste näidetega. Kohtumised aitavad luua tehnika- ja loodusteaduste alaseid seoseid argipäeva ja tööeluga ning arendavad arutlusoskust neis teemades.

Karjääriõhtute projekti toimumist toetab Tallinna Haridusamet.

Tallinna_Haridusamet_logo_RGB1024_1 energialogo