26. 10. 2022


Karjääriõhtu “Energia ja energeetika”

Reivo Maasik on füüsikaõpetaja Tallinna Reaalkoolis, kellele kooliajal füüsika küll eriti ei meeldinud, ent kes praegu naudib väga oma tööd. Väljakutsena endale hakkas ta omandama loodusainete pedagoogika eriala ning ülikooli ajal täiendas end pool aastat Koreas. Reivo on aastaid olnud tegev Tallinna Õpilasmalevas nii rühmajuhi, komandöri kui ka koolitajana. Jooksvalt tegeleb ta ka erinevate täiendõppe projektidega. Reivo ja ta naine kasvatavad peres väikest poega.

Kuula järele:

Foto - Jake Farra

KARJÄÄRIÕHTUD

Karjääriõhtute sari tutvustab noortele karjäärivalikuid ja tööelu täppisteaduste valdkonnas kaheksal kohtumisel erinevate alade professionaalidega.

Sarja eesmärk on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Õhtute teemad lähtuvad gümnaasiumi õppekavast.

Esinejad on silmapaistvad professionaalid (ettevõtjad, õpetajad, insenerid ja tegevteadlased) erinevatest täppisteaduste valdkondadest.

Esinejad jagavad noortega oma lugu – mida ja miks nad õppisid ning kuidas nad tegid hiljem tööalaseid valikuid, jõudes praeguse töö ja tegevuste juurde. Kohtumise teises pooles astume koos esinejaga tema eriala igapäevaellu, mida ta tutvustab arendavate ja praktiliste näidetega. Kohtumised aitavad luua tehnika- ja loodusteaduste alaseid seoseid argipäeva ja tööeluga ning arendavad arutlusoskust neis teemades.

Karjääriõhtute projekti toimumist toetab Tallinna Haridusamet.

Tallinna_Haridusamet_logo_RGB1024_1 energialogo