fbpx

Personnel

Martin Sõmer

Director


martin@energiakeskus.ee

+372 520 1829

Maarja Jõe

Communications and Marketing Manager


maarja@energiakeskus.ee

+372 620 9024

Aare Baumer

Research and Development Manager


aare@energiakeskus.ee

+372 620 9022

Signe Kiis

Events and Sales Manager


signe@energiakeskus.ee

+372 620 9023

Jana Paju

Educator


jana@energiakeskus.ee

+372 620 9024

Kerttu Voor

Educator


kerttu.voor@energiakeskus.ee

+372 620 9023 | +372 5331 7307

Riina Mihkelsoo

Administrator


riina@energiakeskus.ee

620 9023 | 5331 7307

Andre Simm

Administration Specialist


andre@energiakeskus.ee

+372 620 9023

Karoli Loo

Külastusjuht


info@energiakeskus.ee

620 9020

Viktoria Repina

Guide


info@energiakeskus.ee

+372 620 9020

Triin Sternhof

Guide


info@energiakeskus.ee

+372 620 9020

Rauno Pilvik

Planetarium Guide


rauno@energiakeskus.ee

+372 620 9020 | +372 507 8767

Krista Keedus

Consultant


krista@energiakeskus.ee

Natalja Lapikova

Consultant


natalja@energiakeskus.ee

+372 620 9024

Liisa-Riin Laidre

Exposition Manager


liisa-riin@energiakeskus.ee

on parental leave

Teele Tammeorg

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht


teele@energiakeskus.ee

on parental leave