Uudised ja teated

13. augusti Tänutähe perepäev JÄÄB ÄRA. Vabandame!

Pühapäeval on Energia avastuskeskuses külas Tõdva vabatahtlikud päästjad.

Keskusest mitteolenevatel põhjustel jäävad päästjate demonstratsioonid ära! Vabandame! Keskuse enda igapäevane programm toimub plaanipärastel kellaaegadel :)

Energia avastuskeskusse tulevad 13. augustil külla Tõdva vabatahtlik päästjad, et tutvustada oma tööd, tuleohutuse põhitõdesid ja näidata päästevarustust. Ennetustelk ja päästebuss on tutvumiseks avastuskeskuse peasissepääsu ees, osa varustust ka keskuse kohvikualal.

Üritus on tasuta. Ühtlasi on sel päeval Energia avastuskeskuse perepilet tavapärasest soodsam - 20 eurot. Perepilet kehtib kuni kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele. Keskus on avatud kella 11-19-ni.

Tänutäht tähendab tänu ja tunnustust tähtsa töö tegijatele. Tänavu on Tänutäht pühendatud päästjatele, olgu nad kutselised või vabatahtlikud. Sel puhul on kõik päästjad koos peredega kolme suvekuu jooksul, 1. juunist 31. augustini 2017, oodatud priilt külastama algatusega liitunud muuseume ja külastuskeskuseid.

Peale selle toimub muuseumites ja külastuskeskustes suvel kõikidele Eesti peredele mõeldud perepäevi, kus on võimalik päästjate ametiga lähemalt tuttavaks saada.

Lisainfo: www.tänutäht.ee